0 0

Žiadne produkty v košíku.

Skvelá dobrota spod Tatier

V malom mestečku pod Tatrami vyrábame z poctivých surovín ochutené cestoviny.

PRE SNÍLKOV

Kde bolo tam bolo, objavila sa poctivá výroba cestovín.

V malom podtatranskom mestečku Poprad sa zo slovenskej múky, vajíčok, tatranskej pramenitej vody a všakovakých ingrediencií tajnej receptúry vytvára dokonalé spojenie rýdzich chutí Slovenska. Jemné dlane tunajších žien vytvárajú miesením cesta produkt HIGH PASTAS.

Prečo tento názov?

Pretože ktokoľvek navštívi tento malebný kraj a okúsi jeho kuchyňu, musí pocítiť, že tu v slovenskej zemi vieme poctivo a originálne nasýtiť aj tých najnáročnejších jedákov. Zdravá semolina alebo známa špalda, pravá chuť tatranských čučoriedok, kakaový závan pre sladké nápady či ohnivá chuť chilli pre odvážnych.

Pocítite tradíciu, ochutnáte poctivosť našej výroby a omámi vás originalita každého receptu

z našich tatranských cestovín.

 

 

PRE PODNIKATEĽOV

Sme spoločnosť s viac ako 5-ročnou skúsenosťou vo výrobe cestovín. Máme radi

výzvy a nebojíme sa vymýšľať nové, ešte neobjavené chute, spojenia a výsledné recepty, ktorých nosnou surovinou sú práve naše cestoviny.

Sladké, zdravé, pikantné, zeleninové, ale aj tradičné. Také sú naše výrobky. Sme malá, no o to poctivejšia výroba kvalitných cestovín.Poprad, miesto našej výroby, je so svojou strategickou polohou takmer v strede Slovenska výborným východiskovým bodom pre distribúciu našej výroby do každého kúta tejto krajiny. Dali sme si za cieľ dokázať, že je stále možné vyrábať poctivo a zároveň cenovo dostupne.

Kvalita a prémiovosť našich produktov je výbornou ingredienciou pre dokonalý gastronomický zážitok práve vo vašom hoteli alebo reštaurácii. Naservírujte svojim návštevníkom luxusné spojenie tradície a originality slovenských cestovín.